Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sztab WOŚP w Pruchnej już gra!

Finał z głową – pod takim hasłem odbywa się tegoroczny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku orkiestra zagra, a właściwie już gra w Pruchnej.

Pandemia zmienia wszystko, już przyzwyczaiła nas do tego, że większość spraw załatwiamy poprzez korespondencję i systemy informatyczne. Również 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywać będzie się on-line. Jedna z najbardziej popularych fundacji w Polsce w tym roku chce przekazać zgromadzone w ramach finału środki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sztab w Pruchnej już rozpoczął zbieranie funduszy na rzecz fundacji. To tradycyjny punkt finału WOŚP w gminie Strumień. - Nasz sztab mimo przeciwności losu uczestniczy w wydarzeniu, zgodnie z zasadą, że „gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”. Oczywiście musimy przenieść organizację do sieci. Nie będzie tradycyjnej imprezy finałowej w Pruchnej. Nasz sztab ma już uruchomioną eSkarbonkę, do której już teraz można wpłacać pieniądze – mówi Anita Świtała, szefowa prucheńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już dziś na koncie prucheńskiego sztabu jest ponad 4 tys. zł. Wpłat można dokonywać pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/zfjtm9
Trwają również prace nad uruchomieniem licytacji przedmiotów. W zeszłym roku sztab w Pruchnej zebrał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy 46 238,59 zł.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: