Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szpital Śląski w Cieszynie zbierał na WOŚP

Kwesty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mogło zabraknąć w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Podczas zbiórki pieniężnej udało się tam zebrać 2753,30 zł.

Pieniądze w rzecz WOŚP zbierano w Cieszynie nie tylko na ulicach, przed kościołami, czy na Wzgórzu Zamkowym. Do akcji włączył się również Szpital Śląski w Cieszynie. Podczas zbiórki pieniężnej przeprowadzonej, wśród pacjentów, ich rodzin, a także wśród pracowników Szpitala Śląskiego, 9 i 11 stycznia br., zostało zebranych 2753,30 zł –  informuje Szpital Śląski  w Cieszynie.

W akcję zbierania środków zaangażował się rzecznik prasowy szpitala Dariusz Babiak, Barbara Karnas-Greń oraz Beata Sikora-Małyjurek. Wczoraj (11.01) wieczorem Dariusz Babiak dostarczył do siedziby sztabu WOŚP w Cieszynie zebrane pieniądze. Parę minut przed światełkiem do nieba pojawił się również na scenie zabierając głos w sprawie tegorocznego 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Wszystkim, którzy z sercem wrzucali pieniądze do „orkiestrowej” puszki, serdecznie dziękujemy!

 

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: