Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sznupek radzi - konkurs

''Sznupek radzi, jak zimą bezpiecznie się bawić'' to tytuł konkursu plastycznego ogłoszonego przez Wojewodę Śląskiego wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, Śląskim Kuratorem Oświaty i Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

Konkurs jest organizowany w związku z akcją „Bezpieczne ferie 2018” w województwie śląskim i skierowany jest do uczniów klas od IV do VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. - Konkurs ma na celu podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznych zachowań podczas zimowego wypoczynku, promowanie zasad bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich, w tym jazdy w kaskach, kształtowanie umiejętności oceny i wyboru miejsc bezpiecznych do zimowych zabaw i rekreacji oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności wyrażania myśli i uczuć w formie plastycznej – informują organizatorzy.

Prace konkursowe należy przesłać do dnia 27 lutego 2018 r. na adres:

Wydział Prewencji
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Oceny prac oraz wytypowania zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych dokona jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów konkursu. Ogłoszenia wyników można się spodziewać do 16 marca 2018 r.

(red. / KPP w Cieszynie)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: