Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szlifują formę (i pomagają) przed Rajdem Barbórka

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia sezonu rajdowego w Polsce, a jego zwieńczeniem będzie Rajd Barbórka. W rywalizacji wezmą udział również bracia Szejowie, którzy w ramach przygotowań zgłosili się do imprezy Tor Modlin Rally Show.

Tor Modlin Rally Show zaplanowano na najbliższą sobotę (tj. 27 listopada) i podczas drugiej edycji imprezy nie zabraknie Załogi Hyundai Poland Racing – Jarosława i Marcina Szejów. Start na Torze Modlin to pierwszy element wielkiej akcji charytatywnej, w której Szejowie razem z partnerami działają na rzecz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, której logotyp znalazł się na Hyundaiu i20 R5.

- Tor Modlin Rally Show będzie dla nas znakomitą okazją do treningu przed Rajdem Barbórka. Natomiast nie sama rywalizacja jest dla nas najważniejsza. Wspólnie z naszymi partnerami chcemy działać na rzecz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka - przyznaje Jarosław Szeja.

Podczas imprezy na Torze Modlin zaprezentujemy wam prawdziwą bombę! Dajemy słowo, że nasza niespodzianka spodoba się wszystkim fanom motorsportu w Polsce. Chcemy się dobrze bawić, ale też przede wszystkim chcemy pomagać potrzebującym. Wiem, że wspólnie możemy zdziałać cuda! - dodaje.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: