Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szkoły do likwidacji

Rada Powiatu cieszyńskiego na posiedzeniu 26.01.2004 przyjęła projekty czterech uchwał, które porządkują organizację szkolnictwa ponadgimnazjalnego w powiecie.
Uchwalono zlikwidowanie z dniem 31.08.2004 Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Międzyświeciu, z dniem 31.08.2005 roku II Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Cieszynie, zaś z dniem 31.08.2006 roku II LO w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle.
Po zakończeniu prowadzonego obecnie cyklu kształcenia w najbliższych latach przestaną  istnieć następujące szkoły ponadpodstawowe dla dorosłych: Technikum Mechaniczne na podbudowie szkoły zasadniczej i Liceum Ekonomiczne na podbudowie szkoły podstawowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Cieszynie, LO na podbudowie szkoły podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Cieszynie oraz Technikum Odzieżowe, LE i Technikum Elektroniczne na podbudowie szkoły zasadniczej w Zespole Szkół Zawodowych w Skoczowie.
Pozostałe szkoły ponadpodstawowe dla dorosłych od 1 września 2004 roku staną się szkołami ponadgimnazjalnymi. Z tym dniem powstanie też Technikum Uzupełniające nr 2 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie.
źródło: GZC
dodał: gen

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: