Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szejowie z nowym rajdowym projektem

Coraz większymi krokami nadchodzi pierwsza runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Świdnicki (22-23.04). Do rywalizacji przystąpią m.in. Jarosław i Marcin Szejowie, którzy zadebiutują w nowych barwach.

GK Forge LOTTO Szeja Rally Team – najszybsi bracia w Polsce będą reprezentowali barwy nowego zespołu, a jednym z głównych partnerów będzie Totalizator Sportowy. Szejowie już w przyszłym tygodniu przystąpią do tegorocznej edycji RSMP, a pierwszą rundą będzie Rajd Świdnicki, który odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia. Ustronianie zaprezentowali nowy rajdowy projekt.

- W tym roku rozpoczynamy nowy, niezwykle obiecujący projekt. Będziemy startować w barwach zespołu GK Forge LOTTO Szeja Rally Team. Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim partnerom. Tym, którzy już wcześniej z nami byli za nieustające zaufanie i tym, którzy dołączają do nas w tym sezonie – za to, że ten kredyt zaufania nam udzielili – przyznał Jarosław Szeja.

- To właśnie dzięki naszym fantastycznym partnerom możemy spełniać nasze marzenia i ścigać się również dla was – dla naszych znakomitych kibiców. Do zobaczenia na odcinkach specjalnych! – dodał kierowca.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: