Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szejowie nową załogą Hyundai Poland Racing

Aktualni mistrzowie Polski w klasie Open 4WD – Jarosław i Marcin Szejowie – dołączyli do nowego zespołu. W bieżącym sezonie będą ścigać się Hyundaiem i20 R5.

Hyundai Poland Racing wspólnie z Hyundai Customer Racing postawili na duet z Ustronia. Jarosław oraz Marcin Szejowie będą nową załogą teamu na sezon ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2021.

- W październiku ubiegłego roku kończyliśmy sezon RSMP w Świdnicy. Byliśmy wtedy szczęśliwi, wywalczyliśmy tytuł w klasie Open 4WD. Teraz wracamy do mistrzostw Polski z programem marzeń. Zostaliśmy wybrani jako odpowiednia załoga do zespołu Hyundai Poland Racing, co jest dla nas wielkim wyróżnieniem – przyznaje Jarosław Szeja.

- Nasz zespół jest coraz większy – dziękujemy wszystkim za zaufanie. Już nie mogę doczekać się pierwszych testów, a później rajdu. Mam też świadomość, że potrzeba czasu na naukę tego auta. Dzisiaj towarzyszą mi wielkie emocje, to wspaniały dzień. Mam nadzieję, że nasi kibice i partnerzy również czują wielką radość, bo ten program to nasz wspólny sukces – dodaje kierowca.

Ustronianie rozpoczną ściganie w ramach ProfiAuto RSM 2021 w pierwszy weekend czerwca (4-5.06), bo wówczas odbędzie się Rally Zemaitija na Litwie. Dwa tygodnie później wystąpią w 77. Rajdzie Polski.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: