Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szejowie na półmetku Rajdu Bohemia

42. Rajd Bohemia nie najgorszy jak na razie dla braci Szeja. Zespół GK Forge Rally Team zajmuje 3. miejsce w klasie.

Półmetek Mistrzostw Czech przebiega bardzo pomyślnie, a zmienna aura tego rajdu podnosi jeszcze wyżej stopień trudności. Nie da się ukryć, że na OESach dzieje się bardzo dużo.

To był trudny dzień – mówi pilot Marcin Szeja - Dowieźliśmy na szczęście świetny wynik i jesteśmy z obecnej sytuacji bardzo zadowoleni.

Rezultat nas cieszy – potwierdza kierowca Jarosław Szeja - Odcinek testowy objawił słabe strony wozu, nie wytrzymała skrzynia biegów. Nasz polsko-czeski zespół mechaników świetnie poradził sobie z usterką i spokojnie ustawialiśmy się na starcie pierwszego OESu. Trzecie miejsce w klasie poprzedzone ciężką walką ze stałymi bywalcami rajdu dodaje skrzydeł! Zespół nie zapomina, dzięki komu jest na liście startowej rajdu – stajnia ROTO, GK Forge Obróbka plastyczna metali, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX.

Rajd Czech jest niezwykle popularny - do rywalizacji na ten jeden z najpopularniejszych rajdów w Czechach zgłosiło się do tej pory aż 123 załogi. Rajd należy do rajdowych mistrzostw Republiki Czeskiej. Odbywa się w północnych Czechach ze startem w Mladej Boleslavie. Znany jest z trudnych odcinków specjalnych, a jego pierwsza edycja odbyła się w 1974 roku.

Portal OX.PL jest patronem medialnym załogi.


Pisaliśmy: Szejowie gotowi do walki

mat.pras./red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: