Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Świętuj 150-lecie Banku Spółdzielczego w Cieszynie z jubileuszową ofertą

Już od 150 lat Bank Spółdzielczy w Cieszynie wspiera mieszkańców Śląska Cieszyńskiego. Z tej okazji przedstawiamy Wspaniałą 5 - jubileuszowe produkty przygotowane z myślą o najważniejszych potrzebach naszych klientów.

Wspaniała 5 i jubileuszowe produkty

Jubileuszowe produkty reprezentowane są przez osoby w różnym wieku i o różnych potrzebach. Wśród Wspaniałej 5 znajdziemy nastoletniego Marka, zainteresowanego szybkim i wygodnym dostępem do posiadanych pieniędzy, marzącą o pierwszym własnym mieszkaniu Magdę, początkującego przedsiębiorcę Krzysztofa, szukającą szybkiej i łatwej pożyczki Barbarę oraz Karola, który chce bezpiecznie zainwestować zaoszczędzone pieniądze. Produkty jubileuszowe, które przygotowaliśmy, wyróżniają się zdecydowanie atrakcyjniejszymi warunkami w porównaniu ze standardową ofertą Banku. A co się wśród nich znalazło?

Konto Aktywne i Konto Junior

 

Dla młodych i aktywnych osób przygotowaliśmy dwa produkty: Konto Aktywne oraz Konto Junior. Dzięki nim możesz sam decydować o tym, jak dysponujesz własnymi pieniędzmi. To najlepszy sposób, by oszczędzać, a w razie wydatków wygodnie skorzystać z dostępnych środków, płacąc kartą lub telefonem.

Otwórz Konto Aktywne lub Konto Junior w jubileuszowym roku i zyskaj 150 zł na 150-lecie działalności Banku! Dodatkowo prowizja za udzielenie kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym w pierwszym roku kredytowania dla nowych oraz dotychczasowych klientów, którzy nie korzystali z takiego kredytu w okresie 6 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o kredyt, wynosi 0%.

Kredyt mieszkaniowy 

 

Marzysz o własnym mieszkaniu, ale wydaje Ci się, że jest ono poza Twoim zasięgiem ze względu na obecne trudności z dostępnością kredytów, nieodpowiednie dochody czy wiek?

W ramach jubileuszowego kredytu mieszkaniowego prowizję za udzielenie kredytu obniżamy o 0,5 punktu procentowego w stosunku do standardowej oferty Banku! Oferta dostępna jest dla wszystkich mieszkańców powiatu cieszyńskiego, którzy złożą wniosek o kredyt mieszkaniowy do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Pożyczka jubileuszowa

 

Brakuje Ci środków na wakacje dla całej rodziny? Masz marzenia i plany, które chcesz zrealizować? A może dotknęły Cię nagłe, niespodziewane wydatki? Dzięki pożyczce jubileuszowej Banku Spółdzielczego w Cieszynie, możesz szybko cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi, a warunki są wyjątkowo atrakcyjne. Dla klientów, którzy złożą wniosek o udzielenie pożyczki “Szybka Gotówka” do 31 grudnia 2023 roku, prowizję za udzielenie pożyczki obniżymy aż o 1 punkt procentowy względem standardowego produktu!

Finansowanie przedsiębiorstw (kredyt inwestycyjny lub bieżący)

 

Prowadzisz firmę i chcesz, by działała stabilnie i dynamicznie się rozwijała? Nie wiesz, jak zapewnić bezpieczeństwo finansowe swojemu przedsiębiorstwu? Oferta jubileuszowa obejmuje kredyt inwestycyjny i kredyt  w rachunku bieżącym dla przedsiębiorców. Co wyróżnia ofertę? Obniżyliśmy prowizję za udzielenie kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym do 0% (w pierwszym roku kredytowania), a dla kredytu inwestycyjnego ustaliliśmy nową, niższą prowizję.

Lokata jubileuszowa

 

Szukasz sposobu, by bezpiecznie zainwestować zaoszczędzone pieniądze w czasie wysokiej inflacji? Zaufaj 150-letniemu doświadczeniu Banku, które stanowi gwarancję bezpieczeństwa i skorzystaj z naszej lokaty jubileuszowej. Warunki są dużo bardziej atrakcyjne niż w przypadku standardowych produktów, a stałe oprocentowanie jest gwarantowane przez okres na jaki lokata została zawarta. Załóż lokatę już teraz i obserwuj, jak szybko i bezpiecznie rosną Twoje oszczędności!

Dlaczego warto wybrać Bank Spółdzielczy w Cieszynie?

Indywidualne podejście nie jest w naszym przypadku tylko pustym sloganem - nasi klienci są naszą największą wartością. Każdy ma możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi i negocjacji warunków nawet na najwyższym szczeblu. Nie podsuwamy do podpisania zawiłych, niezrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy umów - wpływ na ostateczny kształt umowy mają obie strony.  Właśnie dlatego z usług Banku Spółdzielczego w Cieszynie często korzystają wielopokoleniowe rodziny.

Świętuj z nami 150-lecie Banku Spółdzielczego w Cieszynie. Nasi doradcy z pewnością pomogą Ci dobrać najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb produkt Wspaniałej 5, a doświadczenie i tradycja Banku gwarantują szybką, bezpieczną transakcję.

 https://bs.cieszyn.pl/jubileusz-150-lat

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: