Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święto Trzech Braci - Ty decydujesz!

Kto zagra na Święcie Trzech Braci w Cieszynie? Masz szanse wpłynąć na to, kto zostanie wybrany!

Co roku przy okazji sztandarowej imprezy miasta Cieszyna – Święta Trzech Braci trwa dyskusja, czy zaproszeni artyści to właśnie Ci, którzy powinni się na niej pojawić. Jak informuje Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego  w tym roku ma się to zmienić – organizatorzy czekają na pomysły od samych zainteresowanych.

- Burmistrz Miasta Cieszyna, Mieczysław Szczurek,  pragnąc spełnić oczekiwania  mieszkańców,  wyszedł z propozycją, aby zrobić swoisty sondaż opinii w tej sprawie – mówi portalowi ox.pl Renta Karpińska z  Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego 

Jeżeli chciałbyś, aby Twój ulubiony wykonawca wystąpił na cieszyńskim Rynku podczas Święta Trzech Braci w 2012 roku, napisz do Wydziału promocji, który  zbiera pomysły mieszkańców na to, kto powinien zagrać koncert na przyszłorocznym cieszyńskim święcie. Propozycje należy składać PISEMNIE na adres Wydział Promocji i Informacji, Urząd Miejski, Rynek 1, 43-400 Cieszyn lub drogą mailową na adres: promocja@um.cie szyn.pl.

Głosy będą zbierane do 2 grudnia br. 10 najczęściej wymienianych propozycji po opublikowaniu zostanie poddanych głosowaniu. Pomysłodawcy mają jeszcze prośbę o uwzględnienie realnych możliwości technicznych i finansowych Cieszyna. Spośród tych, którzy zagłosują  wylosowanych zostanie 5 osób, które otrzymają zestaw materiałów promocyjnych Cieszyna.

A Wy, co myślicie? Kto powinien wystąpić na ŚTB?

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: