Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święto motoryzacji

Automobilklub Cieszyński zaprasza na II Cieszyńskie Święto Motoryzacji. Nie macie pomysłów na najbliższy czwartek? Wybierzcie się do Cieszyna!

Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL serdecznie zaprasza na II Cieszyńskie Święto Motoryzacji. W czwartek 15.08.2013r. Pod halą sportową będzie się działo – Przygotowaliśmy atrakcje nie tylko dla fanów motoryzacji. Na najmłodszych w hali czekają zawody gokartowe. Będzie też 4 runda super sprintu, zawody dla mechaników, ale również pokazy tresury psów policyjnych – mówi Bożena Cholewa, prezes Cieszyńskiego Automobilklubu.

Pod halą sportową będzie można zobaczyć również jak można wykorzystać odnawialne źródła energii. – Pokażemy tez jak działają odnawialne źródła energii i jak je można wykorzystać w napędzaniu małych samochodów – dodaje Bożena Cholewa. Nie zabraknie też rajdowych zespołów i zabytkowych samochodów.

Jednak to nie wszystko.17 sierpnia Automobilklub Cieszyński zaprasza do Istebnej. Odbędzie się tam rajd pojazdów zabytkowych. – Zapraszamy szczególnie rodziny. Czekają  niespodzianki na trasie rajdu – dodaje Bożena Cholewa.

Zabytkowe samochody pokonają pętlę w ruchu otwartym o długości około 52km. Zawodnicy będą przejeżdżać między innymi koło Zamku Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, koło Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle, przejadą wzdłuż potoku Czadeczka, który jako jeden z dwóch w Polsce należy do Zlewiska Morza Czarnego. Jadąc między innymi przez wieś Jaworzynka każdy zawodnik będzie miał okazję podziwiać przepiękne widoki , każdy też, jeżeli tylko zechce może udać się na styk 3 granic w Jaworzynce. Rajd pojazdów zabytkowych będzie uświetnieniem festynu, który zaplanowano w istebniańskim amfiteatrze. Początek o godz. 9.00.DK

ZOBACZ JAK BYŁO PRZED ROKIEM

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: