Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świetny występ Juroszka!

Przed tygodniem informowaliśmy o życiowym wyniku Kacpra Juroszka (na zdj.) w Letnim Pucharze Kontynentalnym. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego ponownie poprawił swoje maksimum, plasując się na 5. miejscu podczas sobotnich zmagań w Rasnovie.

Spore nadzieje wiązaliśmy z występem Kacpra Juroszka w Letnim Pucharze Kontynentalnym w Rasnovie. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego poprawił swoją życiówkę przed tygodniem we Frensztacie (przyp. red. – zajmując 10. pozycję), a podczas dzisiejszej pierwszej serii treningowej uzyskał najdłuższą odległość spośród wszystkich zawodników – 94 metry.

Juroszek jeszcze dalej lądował w konkursie. W pierwszej serii uzyskał 98,5 m, a w kolejnej próbie ponownie przybliżył się do granicy 100 metrów – 99 m. Zmagania ukończył na 5. miejscu, co jest jego najlepszym wynikiem w dotychczasowych startach w LPK. Sobotnią rywalizację zdominowali Austriacy, którzy w komplecie zameldowali się w pierwszej „3”, a z wygranej radował się Manuel Fettner.

 

Sport na OX.pl, czytaj także:

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: