Świetny mecz w Lidze Wojewódzkiej Juniorów

12 września o godz.15 na boisku LKS Beskid Brenna odbył się mecz III kolejkI Ligi Wojewódzkiej Juniorów sezonu 2020 / 2021 pomiędzy drużynami LKS Beskid Brenna i LKS Pogórze. Licznie przybyli kibice byli świadkami bardzo dobrego i stojącego na wysokim poziomie meczu. Szybkie tempo prowadzonych akcji,dwie bramki,liczne sytuacje podbramkowe, obroniony rzut karny i czerwona kartka, sprawiło że mecz mógł się podobać nawet wybrednym kibicom. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny z Pogórza po pięknej bramce Przemysława Góreckiego. Druga połowa to dalsze ataki z obu stron z przewagą gości, którzy zdobyli drugą bramkę po strzale Daniela Cielepaka. Warto dodać, że drużyna z Pogórza nie wykorzystała rzutu karnego. Mecz ostatecznie wygrała drużyna juniorów z Pogórza 2 - 0. Czwarta kolejka Ligi Wojewódzkiej Juniorów rozegrana zostanie za tydzień. Fot. Piotr Górecki