Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świetlica KP zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty

Artystka Joanna Rajkowska oraz pisarka Sylwia Chutnik, obok innych ludzi sztuki, zawitają do Cieszyna. Będą prowadzić warsztaty dla dzieci, które organizuje Świetlica „Krytyki Politycznej”. Udział w warsztatach jest bezpłatny i są jeszcze wolne miejsca.

„Wakacyjna (O!)Świetlica!” to tytuł zajęć, które rozpoczynają się 28 czerwca, a potrwają do 25 lipca. W tym czasie dzieci w wieku od 6 do 12 lat, będą mogły uczestniczyć w warsztatach plastycznych i fotograficznych. Będą tworzyć też graffiti oraz vlepki. Nie zabraknie zabawy, gier i spotkań z artystami. Warsztaty poprowadzą m. in. Joanna Rajkowska, Sylwia Chutnik, Katarzyna Majak i Marek Glinkowski, a wszystko w Świetlicy Klubu „Krytyki Politycznej” Na Granicy (budynek na moście Przyjaźni).

- Dzieci będą zapoznawać się z elementami historii sztuki, sztuką współczesną, będą też same tworzyć, co zostanie utrwalone w postaci publikacji, która w listopadzie będzie promowana w Warszawie – opowiada dr Joanna Wowrzeczka, socjolożka i malarka.

Udział w wakacyjnej świetlicy jest bezpłatny, jednak ilość miejsca ograniczona. Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 051 752, 604 778 950, 660 462 525.

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: