Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świadkowie śmiertelnego potrącenia w Goleszowie poszukiwani

Świadkowie śmiertelnego potrącenia, do którego doszło 25 października br. w rejonie sklepu spożywczego na ulicy Ustrońskiej w Goleszowie, proszeni są o kontakt z cieszyńską policją. W wypadku zginął 68-letni pieszy.

Był wtorkowy wieczór około godziny 19.00, kiedy kierujący samochodem marki volkswagen passat, jadąc w kierunku Cieszyna, potrącił przechodzącego przez jezdnię pieszego. Mimo przeprowadzonej reanimacji, 68-letni mężczyzna zginął na miejscu na skutek doznanych obrażeń ciała.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą czynności wyjaśniające, w związku z czym proszą o kontakt wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia z 25 października:
- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności informacji świadków naocznych na temat jego przebiegu – apeluje asp. Rafał Domagała, rzecznik KPP Cieszyn.


Świadkowie  proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziałem Kryminalnego  Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997, albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego w Pogwizdowie przy ul. Cieszyńskiej 76 - (33) 8549528.
 

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: