Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sukcesy goleszowskich łuczników!

Reprezentanci LUKS Orlik Goleszów - Anna Stanieczek oraz Przemysław Konecki - znowu dali o sobie znać podczas ostatnich zawodów w Policach oraz w Radomiu. Łuczniczka sięgnęła po Puchar Polski, a jej podopieczny okazał się najlepszy podczas zawodów kwalifikacyjnych do kadry narodowej na rok 2020.

Zacznijmy od Polic, gdzie odbyła się czwarta, finałowa runda Pucharu Polski. Nie mogło tam zabraknąć Anny Stanieczek, która pewnie zwyciężyła w ćwierćfinale oraz półfinale. W decydującym starciu zmierzyła się Małgorzatą Kapustą, którą pokonała 136:133. Warto dodać, że w międzyczasie odbyły się także zawody "Śladami Rybaka" i w nich również najlepsza okazała się zawodniczka goleszowskiego klubu.

Z kolei w sobotę miały miejsce zawody kwalifikacyjne do kadry narodowej na rok 2020. Rywalizacja przebiegła w kategorii open, a to oznaczało, że kobiety i mężczyźni rywalizowali między sobą. Do finału doszli Przemysław Konecki oraz Anna Stanieczek, a w nim uczeń okazał się skuteczniejszy. Dodajmy, że 17-latek poprawił także rekordy życiowe. Teraz przed nimi kolejny sprawdzian - Mistrzostwa Polski.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: