Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień zaprasza na rower z mistrzami

Mistrzowie świata w kolarstwie przyjadą do gminy Strumień i wraz ze wszystkimi ochotnikami pokonają wyznaczoną trasę rajdu rowerowego. Opowiedzą dlaczego warto uprawiać kolarstwo i jak jazda na rowerze wpływa na nasze zdrowie. To wszystko już 20 sierpnia w gminie Strumień.

Gwiazdy polskiego kolarstwa – Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki przyjadą do gminy Strumień, aby pojeździć tam na rowerze i opowiedzieć o kulisach kolarstwa.

Burmistrz Strumienia Anna Grygierek i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym  "Rowerem po zdrowie", który organizowany jest przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Lasy Państwowe, w którym wezmą udział goście specjalni – mistrzowie olimpijscy.

Rajd odbędzie się w czwartek 20 sierpnia 2020 roku, start zaplanowano o godz. 10.00. Trasa przebiegać będzie przez miejscowości: Bąków, Pruchna, Drogomyśl i Zabłocie (ok. 15 km). Start zaplanowano na parkingu przy OSP w Bąkowie. Rowerzyści zatrzymają się na trasie przy tężni solankowej na skwerze w Drogomyślu.

Prócz rajdu rowerowego zaplanowano spotkanie z medalistami olimpijskimi – Tadeuszem Mytnikiem i Mieczysławem Nowickim. Będzie to okazja do rozmowy, a także skorzystania z mistrzowskich porad dotyczących jazdy na rowerze.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Warunkiem udziału w rajdzie jest zgłoszenie się i przestrzeganie regulaminu – wszelkie dokumenty zamieszczone są na stronie internetowej gminy Strumień.

Zgłoszenia i zapisy do 17-go sierpnia 2020 r.KOD

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: