Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strumień: powstanie punkt programu "Czyste Powietrze"?

Gmina Strumień ubiega się o utworzenie stałego punktu konsultacyjnego programu "Czyste Powietrze". Jeśli porozumienie tamtejszego magistratu z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dojdzie do skutku, powinien zostać otwarty w czerwcu.

- Zlokalizowany będzie w lokalu, w którym funkcjonuje Punkt Informacji Turystycznej na Rynku w Strumieniu. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ widzimy coraz większe zainteresowanie czystym powietrzem wśród mieszkańców naszej Gminy. Przykładowo dużym powodzeniem cieszył się punkt mobilny Programu "Czyste powietrze", który w ubiegłym roku gościł w Strumieniu. Widzimy też, że z roku na rok coraz więcej osób składa wnioski i interesuje się dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła - mówiła  burmistrz Anna Grygierek na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

KR/UM Strumień

 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-07 17:17:33
Milenassil: Moje pytanie jest takie ... Czemu ma być słabe zainteresowanie programem?. Niestety żyjemy w takich czasach ,że dobre ekologiczne kotły kosztują , a dotacja ułatwia w kupnie . Program czyste powietrze posiada szeroki asortyment kotłów ekologicznych ja wybrałam eei pellets z firmy Kostrzewa. Sprawdza się i go polecam .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: