Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień: pieniądze na ochronę środowiska

Gmina Strumień podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na opracowanie Programu Ochrony Środowiska. Do strumieńskiego magistratu trafi blisko 7 tys. zł.

Gminny program będzie realizowany w latach 2021-2024. - W programie zawarte zostaną kierunki działań, które przyczynią się do właściwego, zgodnego z zasadą zrównoważonego rozwoju gospodarowania zasobami przyrodniczymi. Dokument strategiczny pozwoli na bieżąco kontrolować stan środowiska oraz planować na tej podstawie działania służące jego ochronie - napisała na Facebooku Anna Grygierek, burmistrzyni Strumienia.

Dotacja z WFOŚiGW wynosi 6860 zł, a łączny koszt zadania to 8610 zł.

KR/UM Strumień

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-12 22:23:25
Nacho_Libre: Czekej, czekej, czekej., czy ja dobrze rozumiem ten artykuł, Gmina Strumień wyda ponad 8 mln zł na sam dokument (Program Ochrony Środowiska). Z czego te kartki będą zrobione, ze skóry księżycowych kretów, a atrament z krwi dziewic?
2020-06-13 05:37:08
krzysztof.mm: Nacho - no tak to właśnie działa, to klasyczny przykład skoku na kasę przeznaczoną na "ochronę środowiska" - żyje z takich pieniędzy spora grupa urzędniczych kombinatorów, środowisko mają w de - podobny proceder od dawna i w całej Polsce na wielką skalę kwitnie, a rządy PiS go mocno podkręciły i skanalizowały w kierunku swoich
2020-06-13 08:26:27
Szkotka: Redakcjo ox w artykule jest błąd. Pozyskane pieniądze to 6860 zł, a łączny koszt wynosi 8610 zł
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: