Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strange z „Drugą stroną duszy”

Poświęciliśmy jej ponad rok, mnóstwo serca, emocji i pracy - przyznają muzycy z zespołu Strange, a mowa o nowej płycie „Druga strona duszy”. Wraz z nadejściem wiosny formacja, taki właśnie prezent sprawiła swoim fanom.

21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny płyta „Druga strona duszy” formacji Strange stała się faktem. Album zbiera dobre recenzje, a muzycy czekają niecierpliwie na spotkania ze słuchaczami podczas koncertów.  

Zapytaliśmy lidera Strange o jego wrażenia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, pokonaliśmy milion przeciwności, które piętrzyły się przed nami jakby na złość. Warto było czekać, płyta wygląda pięknie dzięki Piotrowi, mam nadzieję, że materiał muzyczny nie odstaje od okładki. No ale to już muszą ocenić nasi słuchacze. My w każdym razie uważamy, że nie musimy się jej wstydzić. To kawał fajnej muzyki - przyznaje Artur Kupczyk.  

Płyta trafiła do sprzedaży w poniedziałek (22.03), głównie za pośrednictwem strony internetowej zespołu. Możecie ją znaleźć tutaj : www.zespolstrange.pl/sklep. Przypominamy, że ox.pl jest jednym z patronów medialnych tego wydawnictwa, a już niebawem Strange będzie gościć na naszej platformie. Uwaga będą płyty do rozdania!!!

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: