Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strachy Na Zamku

Strachy Na Zamku - Cieszyn 31.08.2019 fot. Marii
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-01 20:29:56
Stanko: Absolutnie nie rozumiem tej imprezy, ciekawe kto był pomysłodawcą - dla mnie nie kształcąca intelektualnie dziecka, po prostu idiotyczna - chyba jestem już wapniak i sam straszę.....
2019-09-01 22:25:23
tom lem: ->Stanko - ta impreza przyszła na zamek zza Olzy - wygląda na czeski halloween, albo dziesięć miesięcy za późno albo dwa miesiące za wcześnie. Tak jak z modą z drugiej strony Olzy , ma inny timing.
2019-09-02 07:39:05
krzysztof.mm: stanko - no nie wiem, dzieciaki się bawią razem z rodzicami, muszą sobie stroje powymyślać, kreatywność kwitnie, inspiracje buzują - bym powiedział, że to tysiąckroć bardziej twórcze i pożyteczne, niż na przykład zbiorowe g w a ł t y na psychice dzieci organizowane pod hasłem "I komunia", gdzie nie dość, że dzieci się na siłę uniformizuje a ich indywidualność tłamsi, to jeszcze z butami włazi w ich najbardziej intymne sfery psychiki - na pociechę, może nie jesteś wapniak, może tylko ci konteksty umknęły ヅ
2019-09-02 08:38:06
666: Nie dobrze. Dzieci gdy coś tworzą, kreują, poświęcają czas by wykombinować przebranie lepsze od rówieśników, podchodzą do rywalizacji z uśmiechem, a to oznacza, że myślą. Tu widzę zagrożenie do nacechowanych smutą, obojętnością, obłudą, nudą, przewidywalnością i konformizmem imprez kościelnych, gdzie dzieci są zmuszane do udziału w paradach przebierańców, w tym wypadku już dorosłych.
2019-09-02 11:58:50
koszor: Pod płaszczykiem wesołej zabawy przemyca się cywilizację śmierci. Smutno się robi, gdy dzieciom odbiera się niewinność i sami rodzice prowadzą je na zgubną drogę.
2019-09-02 13:03:18
Mach: Cóż, jedna z nielicznych imprez plenerowych na zakończenie wakacji dla dzieci z obu stron Olzy. Przygotowana zresztą przez oba miejskie ośrodki kultury. Trzeba ją docenić niezależnie od refleksji jakie rodzą się w umysłach komentujących ,to trzeba przyznać ,że cieszyła się sporą frekwencją zarówno dzieci jak i ich rodziców czy dziadków zarówno po stronie przebierańców 180 dzieci jak i obserwatorów. Potrzeba integracji jak czytamy w pozostałych wydarzeniach może być realizowana na różne sposoby- można czcić wspólnie pamięć św. Melchiora , rocznicę wybuchu II wojny światowej, można także się wspólnie bawić na górze zamkowej w paradę duchów czy oglądać widowisko teatralne. No i najważniejsze, tu jeszcze nie wstawił swoich komentarzy donekT- więc z ulgą odetchnąłem. Ale kto wie może jak to piszę on już tu jest.
2019-09-02 15:16:28
donekT: krzysztof-Q, 666, Do wszystkiego musicie DORABIAĆ IDEOLOGIĘ??? Obrzydliwy skrajnie lewicowy (lewacki) nawyk, ociekający CHRYSTIANOFOBIĄ, choć w tym przypadku nie wynika wprost z wypowiedzi. Co uroczystość, do której nawiązujecie, ma wspólnego z prezentowaną tematyką artykułu? Dlaczego wyznaniowe kwestie łączycie ze świeckimi? Zgodnie z KONSTYTUCJĄ rodzice mają prawo do wychowania swoich dzieci zgodnie z wyznawanym światopoglądem i z uwzględnieniem wieku. krzysztof-Q, 666 przejawiacie skłonności totalitarne, bardzo brzydko!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: