Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Straaasznie zapraszają na Wielki Bal Duchów i Straszydeł

Biblioteka Miejska oraz Centrum Helen Doron w Cieszynie serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na Wielki Bal Duchów i Straszydeł.

Szalona zabawa dla najmłodszych mieszkańców wystartuje 29 października o godzinie 10.00. W programie oczywiście wiele atrakcji.

Jedną z nich będzie halloweenowy pokaz mody z niespodziankami. Nie zabraknie również malowania twarzy, gier i zabaw z animatorem oraz zabawy przy rytmach muzyki.- Warunkiem udziału w imprezie jest przebranie i dobry humor!!! - informują organizatorzy - Mile widziani są oczywiście również rodzice.

To już trzecia impreza tego typu, która jak można było się przekonać w minionym roku cieszyła się ogromnym powodzeniem i była prawdziwym rajem dla dzieci. Sala w której organizowane są na co dzień spotkania z autorami książek i konferencje zamieniła się w krainę baśni, a najmłodsi zamieniali się w duszki, wampiry, czarownice. Spotkaniu towarzyszyła muzyka, taniec i cala masa niesamowitych atrakcji. W zabawie halloweenowej wzięli udział również rodzice przebrani w barwne stroje. W tym roku z pewnością będzie równie "strasznie". 

Zabawa halloweenowa skierowana jest dla odważnych dzieci w wieku od 5 -12 lat. Zapisy trwają do 27 października 2011 r. pod numerem tel.33/8524883 lub mailem:instruktor@biblioteka.cieszyn.pl

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: