Stoczyła bój o podium!

W Oslo odbyła się inauguracja Letniego Pucharu Interkontynentalnego w skokach narciarskich. Spośród Polek najlepiej zaprezentowała się Nicole Konderla (na zdj.), która zajęła 4. miejsce.

Skoczkinie narciarskie mają za sobą inaugurację Letniego Pucharu Interkontynentalnego. Nicole Konderla stoczyła bój o podium z reprezentantkami Włoch - na półmetku sobotniego konkursu, po skoku na odległość 95,5 metra, traciła niecałe trzy punkty do trzeciej Anniki Sief.

Niestety, w rundzie finałowej wylądowała nieco bliżej - 93 m - i zmagania ukończyła na 4. pozycji. Do Lary Malsiner, która stanęła na najniższym stopniu podium, straciła ponad osiem punktów. Z pucharowymi punktami zakończyły rywalizację również pozostałe reprezentantki Polski. Paulina Cieślar, pochodząca z Wisły, uplasowała się na 16. miejscu.