Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Stoch wygrywa, Żyła trzeci!

Kamil Stoch wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Polak pokonał Halvora Egnera Graneruda i wiślanina Piotra Żyłę. W pierwszej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch Polaków – Andrzej Stękała i Dawid Kubacki.

Po pierwszej serii sytuacja naszych zawodników była wyśmienita - pierwsze miejsce zajmował Dawid Kubacki (243m), drugi był Kamil Stoch (139m). 4 lokatę zajmował Piotr Żyła (143m), a tuż za nim, na miejscu piątym był Andrzej Stękała (143,5m). 10. po pierwszej serii był Jakub Wolny (135m), a 25 Paweł Wąsek (131m).

Druga seria zdecydowanie należała do Kamila Stocha, który wylądował na 144 metrze i wygrał zawody. Piotr Żyła skoczył 139,5 a to wystarczyło by wskoczyć na miejsce 3. W drugiej serii Andrzej Stękała wylądował na 134 metrze i uplasował się ostatecznie na 5 pozycji. Drugi skok Kubackiego był gorszy i uzyskane 128 metrów, wystarczyło "dopiero" na 7 lokatę. Zawody na 11. miejscu zakończył Jakub Wolny- 133 metry w drugiej serii. Paweł Wąsek, po skoku na 121 metrów spadł na pozycję 28.

red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: