Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Startują zapisy do przedszkola! Zaczęła się rekrutacja do Przedszkola TE w Cieszynie!

Wprawdzie rok szkolny dopiero na półmetku, ale już startują zapisy do przedszkoli. W Cieszynie ruszyła rekrutacja do Przedszkola TE.

Wydawać by się mogło, że jeszcze jest dużo czasu, ale już w styczniu ruszają zapisy do niektórych przedszkoli. W Cieszynie rozpoczęła się rekrutacja do Przedszkola Towarzystwa Ewangelickiego.

- Jeżeli wybierając przedszkole dla swojego dziecka, pragniecie, aby zapewniało ono nie tylko wysoki poziom kształcenia i bezpieczeństwo, ale też kształtowało świadomość artystyczną i wrażliwość estetyczną, a ponadto zachęcało do działania i osiągania sukcesu, ułatwiało poznawanie siebie i zrozumienie własnych uczuć i emocji – zapraszamy do nas – zachęca Dyrektorka Przedszkola TE, mgr  Grażyna  Podżorska.

W Przedszkolu TE Twoje dziecko spędzać będzie czas w spokojnej i cichej okolicy w budynku z ogrodem, z domową kuchnią ze smacznymi i zdrowymi posiłkami uwzględniającymi wszystkie diety dziecka. Przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską z odpowiednimi uprawnieniami – ale co równie ważne – wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ponadto do dyspozycji Twojego dziecka jest pedagog-terapeuta, logopeda, socjoterapeuta.

- Oferujemy zajęcia dodatkowe, tj. rytmika, język angielski, język czeski, logopedia, terapia pedagogiczna, gimnastyka korekcyjna, plastyka, małych odkrywców, logika, orugami, religię ewangelicką i katolicką. Organizujemy wiele ciekawych warsztatów, imprez dla dzici i ich rodziców. U nas żadna pociecha się nie nudzi! Przede wszystkim zaś zapewniamy miłą i troskliwą opiekę. Zapraszam Państwa – spotkajmy się, porozmawiajmy o dobrym przedszkolu dla Waszego dziecka – zaprasza Dyrektorka.

Przedszkole TE, choć ma opracowaną koncepcję pracy w oparciu o „Podstawę programową” i nowatorskie programy edukacyjne. Zapewnia dziecku dobre przygotowanie oraz spokojny i ezpieczny start w edukację.

Koszt czesnego to tylko 375 zł wraz z wyżywieniem (cztery domowe i zdrowe posiłki dziennie)!

 

Trwa rekrutacja! Zapisz swoje dziecko już teraz!

 

Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie

Plac  Kościelny  1

43-400  Cieszyn

tel.33 852 11 41

ptecieszyn@op.pl

http://www.pte.tecieszyn.pl

 

 

(artykuł sponsorowany)

NG

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: