Starostwo dla klientów

Od kilku dni w budynku Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ulicy Szerokiej 13 działa nowa Kancelaria Ogólna - zlokalizowana została na parterze.

W tym miejscu klienci Urzędu mogą składać dokumenty oraz wnioski związane z załatwianymi w Starostwie sprawami. Kancelaria działa w godzinach pracy Urzędu czyli od 7.30 do 15.30 , a w czwartki do 17.00. 

To nie wszystko - oprócz usprawnienia pracy i poprawy komfortu obsługi naszych klientów, w nowootwartej Kancelarii został umieszczony opłatomat, w którym można dokonywać wpłat związanych z załatwianymi formalnościami. Wpłaty można dokonywać zarówno gotówką jak i kartą płatniczą – mówi  Starosta Cieszyński Janusz Król.

Ponadto obok Kancelarii na parterze uruchomione zostało Biuro, w którym udostępniane są mapy geodezyjne oraz wypisy i wyrysy z rejestru gruntów.

(red.mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-05-15 18:34:19
bronek91: Klasie urzędników i polityków zarówno z wyborów jak i z nominacji przypominam, iż na gruncie samorządu, który tworzą tylko i wyłącznie mieszkańcy, to personel urzędu i sam starosta stanowią gości. Gospodarzami są ci, którym w treści artykułu przypięto łatkę klientów, czyli korzystający. Uważam, iż tak kompetentni ludzie jak lokalni politycy, powinni to wiedzieć. <br /><br />A propos, do samorządu zaliczamy gminę, powiat i województwo. Wie o tym gimbaza, zatem miejscowi notable też powinni.<br /><br />Widać, iż ktoś notorycznie opuszcza cykl spotkań Pana Burmistrza Macury w temacie \&quot;jak działa samorząd\&quot;. Jak widać, funkcja nie zwalnia z konieczności obecności.....<br /><br />PS zanim odezwie się samorządowe lobby, o ile wcześniejsze kompromitacje podających się za lokalnych polityków niczego nie nauczyły, przypominam, iż ja tych zasad nie wymyśliłem. Powoływanie się na powszechnie obowiązujące treści, które znają wszyscy. To nie dowodzi wbrew pozorom osobistej gupoty bronka91, jo tego nie wymyśliłem.....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją