Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Starosta odwiedza szpital

Nowo wybrany starosta powiatu cieszyńskiego Janusz Król odwiedza jednostki organizacyjne. Jedną z pierwszych był Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Podczas oficjalnej wizyty starosta spotkał się z dyrektorem szpitala Czesławem Płygawko.

Deklaracja wsparcia w kontynuowaniu dotychczasowych działań popłynęła ze strony starosty. Będzie to niezbędne w nadchodzącym roku, bowiem szpital przygotowuje się do pozyskania środków finansowych, jakie będą rozdysponowane w nadchodzącej unijnej perspektywie finansowej 2014-2020.

Bez pomocy ze strony Starostwa Powiatowego, który jest organem prowadzącym szpital, realizacja projektów nie byłaby możliwa. Będzie to  kontynuacja dotychczasowych działań prowadzonych w ścisłej współpracy ze Starostwem Powiatowym i ustępującym starostą Jerzym Nogowczykiem, który również  uczestniczył w  tym spotkaniu. Wcześniejsza współpraca zaowocowała realizacją m.in.: dużego projektu dotyczącego informatyzacji szpitala. Projekt jest wdrażany i w pierwszym kwartale 2015 roku będzie zakończony.

Spotkanie  było również okazją do prezentacji nowej  wicestarosty Marii Cieślar, która w  nowej dla siebie roli spotkała  się z dotychczasowymi współpracownikami ze Szpitala Śląskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Lekarze z tabletami w szpitalu

źródło: ox.pl
dodał: HBB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: