Stalownicy znokautowali Zlin 6:1

Za wcześnie na urlopy, przecież dopiero początek kwietnia. Hokeiści Trzyńca pokonali we wtorek (2 kwietnia 2013) Zlin wysoko 6:1, obniżając stan półfinałowej rywalizacji na 2:3. Wyrównać mogą już dziś (czwartek, 4 kwietnia 2013) na własnym lodowisku o godz. 18.15.

Stalownicy zdmuchnęli gospodarzy w drugiej tercji, wygranej 5:0. Hokeistom Zlina tym razem nic nie wyszło. Nie działała defensywa, a częste wykluczenia kosztowały gospodarzy sporo fizycznych sił. Podopieczni Josefa Turka pokazali totalny hokej, zgoła odmienny od dwóch niemrawych weekendowych odsłon w Werk Arenie. Zabłysnęła pierwsza formacja, z tym razem świetnie grającym Růžičką.

ZLIN - TRZYNIEC 1:6

Tercje: 1:1, 0:5, 0:0. Bramki: 6. Melenovský - 7. i 21. Růžička, 29. Bonk, 30. Zíb, 31. Květoň, 36. Ovčačík. Stan serii: 2:3.

Trzyniec: Hamerlík - Hrabal, Zíb, Galvas, Ovčaček, Roth, Lojek, Kania - Růžička, Bonk, Orsava - Adamský, Polanský, Klimenta - Květoň, Peterek, Rákos - Rufer, Ostřížek, Matuš.

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

Od redakcji. Posiadacze dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej mogą spotkanie HC Oceláři Třinec - PSG Zlín oglądać na czeskim kanale ČT sport. Początek relacji o godzinie 18:30

źródło: Głos Ludu/ox.pl