Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Stalownicy w Cieszynie!

Zimowa Akademia Sportu zawita do Cieszyna, czyli akcja, która ma na celu upowszechnianie sportów zimowych. We wtorek (28.01) odbędą się zajęcia na Hali Sportowej Uniwersytetu Śląskiego, a dzień później będzie można spotkać się z Aronem Chmielewskim oraz Wojtkiem Wolskim.

Już w najbliższy wtorek oraz środę do Cieszyna zawita akcja „Zimowa Akademia Sportu”. Podczas pierwszego dnia zajęcia odbędą się na Hali Sportowej Uniwersytetu Śląskiego. - Chcemy zaprezentować nauczycielom wychowania fizycznego w jaki sposób mogą urozmaicić lekcję w-f w swoich szkołach – twierdzi pomysłodawca akademii Marcin Strządała. Nauczyciele będą mogli wykorzystać sprzęt, a dla dzieci będzie przygotowany „Zimowy Tor Umiejętności”.

Z kolei w środę będzie można spotkać się z zawodnikami HC Ocelari Trinec – Aronem Chmielewskim oraz Wojtkiem Wolskim. Hokeiści pojawią się na lodowisku w Cieszynie, a początek akcji zaplanowano na godz. 10. - Mistrz Czech zaprezentuje dzieciom z cieszyńskich szkół hokejowy warsztat, lekcję pokazową, a wybitni hokeiści poprowadzą zajęcia doskonalące jazdę na łyżwach z elementami gry w hokeja. Wisienką na torcie jest fakt, że Aron z Wojtkiem przywiozą ze sobą puchar Mistrzów Czech! – informują organizatorzy akcji.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: