Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Srebny medal Kasi Wąsek

Wczoraj w Zakopanem odbyła się druga konkurencja Mistrzostw Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w narciarstwie alpejskim juniorów młodszych i młodzików - slalom gigant.
Dla tej drugiej kategorii wiekowej zawody miały status Mistrzostw Międzywojewódzkich, czyli inaczej mówiąc, mistrzostw kraju.
I tu bardzo dobry występ odnotowała Katarzyna Wąsek (SR-S Czantoria Ustroń), zajmując drugie miejsce w rywalizacji dziewcząt.

Wyniki:


Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego


Juniorki młodsze (rocznik 1993-94)

1 Sabina Majerczyk MUKS Śmig Zakopane 0.46,69
2 Zuzanna Geremek WKN Warszawa 0.47,80
3 Anna Mrózek MKN Zryw Bielsko-Biała 0.48,22
4 Alicja Będkowska Malta Ski Poznań 0.48,66
5 Katarzyna Wisławska WKN Warszawa 0.48,73
6 Paula Kumor UKS Lawina Wierchomla 0.48,88
. ... ... ...
18 Magdalena Baranowska SR-S Czantoria Ustroń 0.53,00
23 Martyna Mrowiec KS Wisła Ustronianka 0.54,81


Juniorzy młodsi (rocznik 1993-94)

1 Paweł Starzyk SNPTT 1907 Zakopane 0.44,59
2 Szymon Litner KS Beskidy Bielsko-Biała 0.45,90
3 Michał Jasiczek SNA Ski-Team Zakopane 0.46,55
4 Kamil Januszek MUKS Śmig Zakopane 0.46,61
5 Łukasz Dziedzic WKN Warszawa 0.47,90
6 Michał Makowski KS Grań Karpacz 0.48,20
. ... ... ...
- Adam Chrapek KS Wisła Ustronianka DNF




Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików


Młodziczki (rocznik 1995-96)

1 Emilia Żołądź KN Gondola Krynica 0.47,97
2 Katarzyna Wąsek SR-S Czantoria Ustroń 0.49,09
3 Maria Poppe WKN Warszawa 0.49,60
4 Maria Strzelecka WKN Warszawa 0.49,72
5 Katarzyna Jankowska AKS Zakopane 0.50,01
6 Anna Kolasa KS Firn Zakopane 0.50,61


Młodzicy (rocznik 1995-96)

1 Andrzej Dziedzic WKN Warszawa 0.47,63
2 Patryk Zapolski KN Gondola Krynica 0.47,75
3 Jakub Tabaszewski KN Gondola Krynica 0.49,19
4 Robert Łapucha KS Śnieżka Karpacz 0.49,40
5 Maciej Mirek KN Gondola Krynica 0.49,45
6 Stanisław Kubasiewicz KN Gondola Krynica 0.50,33
. ... ... ...
27 Tomasz Maciejowski SR-S Czantoria Ustroń 0.54,95
- Denis Kozłowski MKS Ustroń DNF



Klasyfikacja Pucharu Polski (po 9 konkurencjach)


Juniorki młodsze (rocznik 1993-94)

1 Sabina Majerczyk MUKS Śmig Zakopane 740 pkt.
2 Maryna Gąsienica-Daniel MUKS Śmig Zakopane 560 pkt.
3 Agnieszka Wójcicka MUKS Śmig Zakopane 417 pkt.
4 Anna Mrózek MKN Zryw Bielsko-Biała 400 pkt.
5 Katarzyna Wisławska WKN Warszawa 370 pkt.
6 Katarzyna Iwińska WKN Warszawa 284 pkt.
. ... ... ...
35 Magdalena Baranowska SR-S Czantoria Ustroń 38 pkt.
37 Martyna Mrowiec KS Wisła Ustronianka 25 pkt.


Juniorzy młodsi (rocznik 1993-94)

1 Paweł Starzyk SNPTT 1907 Zakopane 780 pkt.
2 Szymon Litner KS Beskidy Bielsko-Biała 460 pkt.
3 Adam Chrapek KS Wisła Ustronianka 444 pkt.
4 Kamil Januszek MUKS Śmig Zakopane 428 pkt.
5 Kamil Tokarczyk KN Gondola Krynica 409 pkt.
6 Jakub Kominko SNPTT 1907 Zakopane 342 pkt.


Młodziczki (rocznik 1995-96)

1 Emilia Żołądź KN Gondola Krynica 745 pkt.
2 Magdalena Kłusak AZS Zakopane 577 pkt.
3 Maria Strzelecka WKN Warszawa 411 pkt.
4 Katarzyna Jankowska KN Gondola Krynica 403 pkt.
5 Katarzyna Wąsek SR-S Czantoria Ustroń 401 pkt.
6 Maria Poppe WKN Warszawa 360 pkt.


Młodzicy (rocznik 1995-96)

1 Patryk Zapolski KN Gondola Krynica 685 pkt.
2 Jakub Tabaszewski KN Gondola Krynica 636 pkt.
3 Andrzej Dziedzic WKN Warszawa 605 pkt.
4 Stanisław Kubasiewicz WKN Warszawa 375 pkt.
5 Robert Łapucha KS Śnieżka Karpacz 324 pkt.
6 Piotr Oramus KN Siepraw-Ski 287 pkt.
. ... ... ...
19 Denis Kozłowski MKS Ustroń 101 pkt.
24 Tomasz Maciejowski SR-S Czantoria Ustroń 37 pkt.
41 Amadeusz Tyszkowski KS Wisła Ustronianka 29 pkt.
48 Tomasz Maciejowski SR-S Czantoria Ustroń 15 pkt.





źródło: SRiWR Olza
dodał: OK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: