Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spróbuj swoich sił

Świetlice Środowiskowe Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w Międzyświetlicowych rozgrywkach Mistrzostw FIFA 2007.

Jeśli nie ukończyłeś jeszcze siedemnastu lat i jesteś mieszkańcem Strumienia możesz spróbować swoich sił startując w eliminacjach do rozgrywek FIFA 2007, które odbędą się w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu o godzinie 16.00 już 3 listopada.

Wszystkie mecze rozgrywek rozgrywane będą przy pomocy gry Fifa 07, jednego z najsłynniejszych symulatorów piłki nożnej.- Z pewnością będzie to wspaniała zabawa, która miło i z ogromnymi emocjami pozwoli spędzić czas – mówi Konrad Bochenek miłośnik sportowych gier.

System zostanie dostosowany do liczby uczestników. Rozgrywki eliminacyjne zostaną rozegrane w systemie pucharowym, natomiast finały systemem „każdy z każdym”.Zwycięzcy eliminacji rywalizować będą z reprezentantami świetlic środowiskowych gminy Strumień w finale rozgrywek 10 listopada.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: