Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie z Marią Czubaszek

Czarująca, z całym mnóstwem pozytywnej energii pierwsza dama polskiej satyry zawitała do Kawiarni Literackiej NOIVA w Czeskim Cieszynie. Towarzyszył jej Artur Andrus równie wybitna osobowość sceny kabaretowej.

Obiecywaliśmy sobie wiele po spotkaniu z Marią Czubaszek i Arturem Andrusem  i nie zawiedliśmy się – mówią Wiktora i Damian Dobosz z Cieszyna.

Wczoraj (5.10.2011) odbyło się spotkanie autorskie z Marią Czubaszek i Arturem Andrusem w Kawiarni Literackiej NOIVA w Czeskim Cieszynie. Tematem przewodnim była prezentacja najnowszej książki "Maria Czubaszek w rozmowie z Arturem Andrusem".

- Skąd biorę pomysły do pisania książek? - z niezapłaconych rachunków... Zawsze powtarzam, że nie dlatego żyję, żeby pisać, ale piszę po to, żeby żyć... - żartowała, a może nie... -  Maria Czubaszek. 

Rozmowa dwóch wybitnych osobowości polskiej sceny kabaretowej licznie przyciągnęła sympatyków dobrego humoru. - Jest tłocznie, ale bardzo przyjemnie, atmosfera jest wspaniała. Jestem pełna podziwu i sympatii dla pani Marii, za jej żywiołowość, energię, niewyczerpany zasób żartów - również pod swoim adresem – mówi Wiktoria Dobosz z Cieszyna. 

Spotkanie odbyło się w ramach HECY 2011 czyli Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: