Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie opłatkowe cUTW

W czwartek (19.12.2019) w Kasztanowym Dworze w Cieszynie odbyła się wigilijka cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Seniorzy zjedli wspólny posiłek, bawili się i kolędowali oraz przekazali sobie światełko pokoju.

Na wigilijce nie brakowało życzeń i podziękowań. Wśród gości znaleźli ssię m.in. Mieczysław Szczurek – Starosta Cieszyński oraz Krzysztof Kasztura - I zastępca Burmistrza Miasta Cieszyna, którzy życzyli seniorom radosnych świąt i udanej wigilijki, jednocześnie podkreślając, żeby szczególnie w okresie świątecznym nie zapominać o osobach samotnych. Z życzeniami do seniorów przybyli również przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji oraz sponsorzy.

- Życzymy wam spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z bliskimi w ciepłej rodzinnej atmosferze, ciepłych w sercu, zimnych na zewnątrz. Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie, a gałązki świerkowe niech pachną na zdrowie. Nowego roku spełniającego wszelkie plany i marzenia, pełnego optymizmu, zdrowia, szczęścia i powodzenia – przekazała życzenia od Zarządu Stowarzyszenia Cieszyńskiego Uniwersytetu III Wieku Lucyna Bałandziuk.

Oprawę muzyczną wigilijki zapewnił zespół wokalny z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie oraz chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas wspólnego kolędowania seniorzy zaproszeni goście przekazali sobie światełko pokoju.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: