Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spotkanie Nestorów w OCKiR

We wtorek (02.04.2019) w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji, działającym przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” odbyło się Wiosenne Spotkanie Nestorów, skierowane do osób, które ukończyły 75. rok życia i mieszkają na osiedlu Podgórze I lub Podgórze II.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez OCKiR, Radę Osiedla Podgórze I, Fundację Aktywności Społecznej „Cieszynianka” oraz osiedlowy klub seniora. Na nestorów czekał poczęstunek oraz program artystyczny — Dla licznie przybyłych mieszkańców, którzy w ubiegłym roku ukończyli co najmniej 75. rok życia, przygotowano atrakcyjny program artystyczny. Pani Krystyna Kurzyca, mieszkanka osiedla Podgórze I przeniosła zaproszonych gości w świat poezji i cieszyńskiej gwary, przy muzycznym akompaniamencie Sebastiana Muchy na akordeonie oraz Błażeja Kuli na skrzypcach. Tradycyjnie o godz. 17.00 Zbi Hin zaprezentował nowości ze świata i życia osiedla w „Trele Mele Expresie Ekstra Regionalnym” – wyjaśniła Kinga Ciba z OCKiR.

Na spotkaniu obecni byli nie tylko nestorzy i zaproszeni goście, odpowiedzialni za program artystyczny. Pojawiły się również osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia i za działania mające na celu aktywizację seniorów. Podczas wydarzenia składano między innymi życzenia wielkanocne.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: