Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkania wiejskie w Goleszowie

Na przełomie lutego i marca odbywają się zwyczajowo zebrania wiejskie. Gmina Goleszów ogłosiła szczegółowy harmonogram sołeckich spotkań.

Zebranie wiejskie, to czas na podsumowanie dotychczasowych działań, przedstawienie planów oraz problemów w sołectwach.

- W połowie lutego rozpoczną się zebrania wiejskie w gminie Goleszów. Spotkania będą okazją do podsumowania minionego roku w poszczególnych sołectwach, a także do zaprezentowania planów dotyczących inwestycji przeznaczonych do realizacji w 2020 roku. To także okazja by odpowiedzieć na najbardziej nurtujące mieszkańców pytania. Zachęcam zatem do zapoznania się z harmonogramem spotkań wiejskich i uczestnictwa w nich – mówi Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów.

Pierwsze spotkanie odbędzie się najbliższy poniedziałek, 17 lutego w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bażanowicach. Tydzień później, tj. 24 lutego okazję do spotkania z przedstawicielami gminy Goleszów będą mieli mieszkańcy Goleszowa Dolnego, dla których zebranie sołeckie przygotowane zostanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Goleszowie.

Z kolei 25 lutego w miejscowej siedzibie Ochotniej Straży Pożarnej odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Kisielowa. W czwartek, 27 lutego zaplanowane zostało spotkanie z mieszkańcami Goleszowa Górnego, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Goleszowie.

W marcu odbędą się zebrania sołeckie w Dzięgielowie (poniedziałek, 2 marca, OSP Dzięgielów), Cisownicy (środa, 4 marca, świetlica gminna), Godziszowie (poniedziałek, 9 marca, OSP Godziszów), Goleszowie Równi (środa, 11 marca, Dom Ludowy), Puńcowie (poniedziałek, 16 marca, OSP Puńców), Kozakowicach (środa, 18 marca, OSP Kozakowice) oraz Lesznej Górnej (poniedziałek, 23 marca, Transgraniczne Centrum w Lesznej Górnej).

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 17.00.

redka

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: