Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spotkaj się z pracodawcą

Jesteś bezrobotnym? Zapewne masz wiele wolnego czasu – powinieneś w najbliższy piątek pojawić się w Cieszynie. Kolejny raz Fundacja „Być Razem” oraz Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy zaprasza do wzięcia udziału w Targach Pracy.
 
 
To przede wszystkim oferta skierowana dla bezrobotnych. Ale osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy, bądź pracę posiadają a szukają innej też powinni się tutaj pojawić – mówi Agata Śladowska pośrednik pracy w fundacji. I właśnie ten bezpośredni kontakt z pracodawcą jest bardzo ważny. Bo na miejscu dowiadujemy się co to za praca, jakie są oczekiwania pracodawcy oraz jego oferta. Podczas targów jest też okazja, aby zostawić swoje dane właścicielom firm. Jeśli teraz nie ma konkretnej propozycji dla poszukującego pracy, to być może pojawi się ona za jakiś czas – dodaje Śladowska.
Będzie można także nauczyć się jak poprawnie redagować dokumenty aplikacyjne, jak napisać CV, będą spotkania z doradcami.
 
 
Równolegle z targami pracy, w fundacji trwać będzie Forum Ekonomii Społecznej. To miejsce, podczas którego poznać będzie można zasady funkcjonowania spółdzielni socjalnych – dodaje Barbara Parzonka-Przybyło. W samym Cieszynie funkcjonują trzy takie instytucje.
 
 
Targi Pracy oraz Forum Ekonomii Społecznej w piątek 23 września od 9-15 w Fundacji „Być Razem” przy ulicy Wałowej w Cieszynie.
 
Jan Bacza
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: