Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spot promujący Śląsk Cieszyński doceniony

Śląsk Cieszyński, a konkretnie spot, który ukazuje jego piękno został doceniony na arenie międzynarodowej. W listopadzie zdobył zdobył II nagrodę w kategorii Film Promujący Region na XV. Międzynarodowym Festiwalu FilmAt.

Spot promocyjny Śląska Cieszyńskiego został przygotowany w ramach projektu partnerskiego Powiatu Cieszyńskiego i Regionalnej Rady Rozwoju i Współpracy z siedzibą w Trzyńcu pn. „Śląsk Cieszyński bez granic” - Myślę, że film promocyjny Śląska Cieszyńskiego pokochają wszyscy, którzy go zobaczą, ponieważ budzi tylko pozytywne uczucia. To film o ogromnym potencjale, który doprowadzi w niedługim czasie do tego, że nasz region stanie się popularniejszy i bardziej dostrzegalny w Polsce oraz poza jej granicami. Kiedy po raz pierwszy go zobaczyłem, jeszcze w wersji roboczej, zrobił na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. Już wtedy wiedziałem, że mamy wspaniałą produkcję, zapadającą wszystkim w pamięć, zachwycającą swoim nieprzeciętnym pięknem – powiedział podczas jego prezentacji Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.

W listopadzie 2020 roku okazało się, że zdanie starosty nie jest odosobnione, czego dowodem jest II nagroda w kategorii Film Promujący Region na XV. Międzynarodowym Festiwalu FilmAt - bardzo mi miło jest poinformować, że spot Śląsk Cieszyński, który wielu z Was już widziało (jest przypięty na naszym profilu naszej marki turystycznej Śląsk Cieszyński), zdobył II nagrodę w kategorii Film Promujący Region na XV. Międzynarodowym Festiwalu FilmAt! Brawo – napisał Szczurek w mediach społecznościowych. Spot można zobaczyć tutaj.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-19 20:41:09
tom lem: ... jak to dobrze że autorem tych widoków jest ich Stwórca, bo już wielu wypinałoby pierś, po zasługi ;-)
2020-11-20 07:32:22
safix: Ciekawe ale link do spotu nie działa.....jak zawsze
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: