Sportowy weekend w Cieszynie

Sportowy weekend (23-24 lipca) czeka nas w Cieszynie. Tamtejszy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego, a także Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w Siatkówce Plażowej.

W najbliższy weekend fanów sportu czekają nie lada wyzwania i atrakcje w Cieszynie. Z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Cieszyńskiego Klubu i Szkoła Narciarskiej "Skręty" w sobotę i niedzielę odbędzie się pierwsza odsłona Amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego. Celem imprezy jest m.in. stworzenie struktury umożliwiającej w przyszłości utworzenie Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. Turnieje odbędą się w dniach 23-24.07.2016 r. oraz 27-28.08.2016 r. o godzinie 9:00 na kortach tenisowych przy Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Sportowej 1 w Cieszynie. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy amatorzy, którzy zgłoszą się do turnieju w dniu zawodów przed rozpoczęciem rywalizacji.

W niedzielę odbędą się także Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w Siatkówce Plażowej, które odbędą się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. Mistrzostwa Śląska to doskonała okazja na popularyzowanie siatkówki plażowej jako alternatywnej formy spędzania czasu wolnego. Cykl zawodów ma na celu wyłonienie Mistrzów Śląska w kategorii Męskiej i Mikstów. Turniej zostanie rozegrany 24.07.2016 r. o godzinie 9:30 na Kąpielisku Miejskim w Cieszynie przy al. Jana Łyska 23 oraz na Kompleksie Boisk "Sport Park" przy ul. Bolko Kantora 6.

Imprezy są pod patronatem portalu ox.pl


Red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją