Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sporo atrakcji Ustronia na Majówkę – Czantoria otwiera wyciąg!

Kolej linowa na Czantorię, Punkt Informacji Turystycznej, Pijalnia Uzdrowiskowa są czynne. Warto wybrać się więc w majowy weekend do Ustronia.

Miłośników pieszych wycieczek ucieszy wiadomość, ze Czantoria Kolej Linowa od dnia 01.05.2020 r. (do odwołania) będzie czynna w godzinach 08:30 – 17:30 (godzina ostatniego zjazdu z góry)

Przed korzystaniem z usług na Czantorii należy sprawdzić dokładne informacje o nowych zasadach, które obowiązują w związku z pandemią koronawirusa Wytyczne znajdą państwo pod tym LINKIEM.

Od 1 maja Ustroń zaprasza także do korzystania z punktów Informacji Turystycznych oraz w Pijalni Uzdrowiskowej.

Pijalnia Uzdrowiskowa będzie czynna - w dniach 1 - 3 maja, czynna w godz. 10:00 – 15:00. Kolejne soboty, niedziele i święta, godz. 10:00 – 15:00

Miejska Informacja Turystyczna, Rynek 2. Będzie czynna - w dniach 1 - 2 maja, czynna w godz. 9:00 - 13:00, 3 maja nieczynne. Od 4 maja 2020r, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00; w soboty godz. 9:00 – 13:00; niedziela nieczynne

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że już od poniedziałku 4 maja będzie można korzystać z usług noclegowych. Do zobaczenia w górach!

(red)

 

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: