Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spór o Piotra Żyłę

Życie Justyny i Piotra Żyła oraz Marceliny Ziętek śledzone jest przez największe portale plotkarskie. Po rozstaniu z żoną, polski skoczek układa sobie życie z gwiazdą seriali 19+ i szkoła Marceliną Ziętek. Para oficjalnie nie obnosi się z tym i nigdy oficjalnie się do tego nie przyznała, ale zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych odkrywają dużo więcej, a z nowym życiem Piotra nie może pogodzić się Justyna Żyła.

Znów zagrzmiało w mediach społecznościowych. Była żona i obecna partnerka Piotra Żyły w mediach społecznościowych zamieszczają wymowne wpisy. Była żona oskarża Piotra Żyłę o to, że zabrał jej samochód. Komentarz z taką informacją zamieściła nawet pod wpisem Macieja Kurzajewskiego, chaotyczny wpis zamieściła również na swoim instagramowym koncie. To z kolei odbiło się na obecnej partnerce skoczka Marcelinie Ziętek.

Ta często zamieszcza swoje stories w swoim samochodzie marki jaguar. Jak insynuuje Justyna Żyła to samochód który podarował jej jej były mąż. Z kolei była małżonka skarży się na to, że Piotr Żyła pozbawił ja takiego środka lokomocji i pokazuje jak na piechotę chodzi zaśnieżonymi wiślańskimi stokami po dzieci do szkoły.

 


Na efekty nie trzeba było długo czekać konto Marceliny Ziętek, która na co dzień mieszka w Cieszynie zalało falę hejtu...Sama modelka i aktorka poskarżyła się na stories, że jest ofiarą kłamstw i manipulacji. I jak zapowiedziała podjęła odpowiednie kroki, by "prawda wreszcie zagościła w tym cyrku".

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-24 11:59:05
marian1951: A kogo to interesuje ?
2021-01-24 12:59:25
ciotka matylda: Czyżby pismo zostało już przejęte przez Orlen ? Nie róbcie wiochy! Takie ploty przystoją tylko prasie z pod znaku ORLEN EKSPRESS!
2021-01-24 12:59:31
Szantrapa: Zobaczymy czy Piotruś będzie miał takie powodzenie po zakończeniu kariery i jak się kasa skończy. Przyjdzie do swojej żony na kolanach, mam nadzieję, że go wykopie na zbity pysk.
2021-01-24 14:10:12
: Artykuły o perypetiach zgrzytających, pierdzących, a czasami nawet śmierdzących celebrytów mogliśmy sobie odpuścić. O ile rzecz jasna jesteście jeszcze poważnym portalem.
2021-01-26 06:30:50
001: Pierwsza zasada celebrytów media mają pisać o nich nie ważne jak ale pisać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: