Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spójrz na Śląsk cieszyński okiem obiektywu

Członkowie Klubu Fotograficznego START przy Oddziale PTTK ''Beskid Śląski'' w Cieszynie spotkali się na kolejnym zebraniu organizacyjnym 3 marca w siedzibie PTTK w Skoczowie. Głównym tematem obrad było dopracowanie regulaminu konkursu fotograficznego ''Cieszyńskie bez granic''.

Warto wiedzieć, że konkurs jest otwarty i każdy miłośnik fotografii może wziąć w nim udział. Prace nadesłane na Konkurs mają przedstawiać powiat cieszyński oraz Zaolzie. Można nawiązać w nich do zdobywania odznak turystycznych oraz do imprez organizowanych przez Oddział PTTK "Beskid Śląski" i jego jednostki organizacyjne. Celem Konkursu jest promowanie poprzez fotografię powiatu cieszyńskiego oraz Zaolzia na terenie całej Polski.

Konkurs potrwa do 03.11.2014. Każdy uczestnik może zgłosić na Konkurs maksymalnie 5 zdjęć (łącznie), a minimalny format nadsyłanych zdjęć to A4 (papier fotograficzny matowy lub błyszczący). Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Organizator nie zwraca zdjęć nagrodzonych oraz zdjęć wybranych do dalszych wystaw. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania nadesłanych fotografii m.in. w wystawie pokonkursowej oraz w publikacjach związanych z turystyką, ale każdorazowo zdjęcia zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Warto też zauważyć, że Organizatorzy gwarantują wystawę nagrodzonych prac nie tylko w Cieszynie, ale także w Galerii Krajoznawczej PTTK przy Senatorskiej 11 w Warszawie. A ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w prasie lokalnej oraz w ogólnopolskich mediach turystycznych.


Jury prace oceniać będzie w dwóch kategoriach wiekowych: od 8 do 16 lat oraz od 17 lat i więcej. Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie internetowej Klubu Fotograficznego START: CZYTAJ>>>

(indi)
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: