Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spełniło się marzenie chłopca ze Skoczowa

Trzeba mieć marzenia i trzeba w nie wierzyć, bo one naprawdę się spełniają. Przekonał się o tych chłopiec ze Skoczowa mały marzyciel Fundacji Mam Marzenie.

Przypomnijmy, 7-letni Olaf zmaga się z chorobą nowotworową, jest podopiecznym oddziału onkologicznego Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Chłopiec to także podopieczny Fundacji Mam Marzenie.

Jeszcze wczoraj Olaf marzył o własnym psie, czarnym sznaucerku miniaturce. A dzisiaj jego marzenie na czterech łapach stoi przed nim. Nawet się nie spodziewał, nie przeczuwał... że lada moment będzie miał swojego psiaka, dla którego już dawno temu wymyślił imię – Jungo.

Marzenie 7-letniego Olafa spełnili Elżbieta Glajc i Piotr Janasik z Cieszyna. Wszystko działo się niemal błyskawicznie. We wtorek (22.11.2011) o 17.30 ukazał się na naszym portalu artykuł "Marzenie chłopca ze Skoczowa", a już o godzinie 18.00 sponsorzy marzenia byli w drodze do Pabianic, gdzie czekał na nich piesek, dokładnie taki, jaki miał być, mały, czarny, sznaucer. Nie ważne ile kilometrów, nie ważne, że w nocy i bez snu... - Najważniejsze są marzenia i uśmiech na twarzy dziecka – mówi pani Elżbieta.

Wczoraj (23.11.2011) chłopiec otrzymał sznaucerka.

- Syn marzył o takim psie - mówi mama Olafa – nawet sam napisał książkę, w jaki sposób będzie się nim opiekował.

To było wyjątkowe spotkanie i chociaż śmiechu i gwaru było pod dostatkiem to w niejednym oku zakręciła się łezka...no może tylko Olaf siedział po cichutku przy swoim nowym przyjacielu i delikatnie głaskał swoje spełnione marzenie.

 

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: