Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spełnij marzenia o własnym domu z Dombud-Invest

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle domków jednorodzinnych w Gumnach koło Cieszyna, apartamentowiec „Górny Bór” w Skoczowie czy nowoczesne mieszkanie w Bielsku-Białej – to nowe inwestycje stabilnego i uznanego na rynku dewelopera Dombud-Invest z Warszowic.

OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH LEŚNE ZACISZE II W GUMNACH KOŁO CIESZYNA

W malowniczej miejscowości koło Cieszyna w Gumnach powstaje osiedle domków Leśne Zacisze II. To spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Leśne Zacisze II to 14 nowoczesnych domów i stylowych domów. Na przestronnych posesjach ulokowano domy o szerokim wachlarzu metraży od 140 do 170 mkw., wyposażone w garaże i ogrody. Przestrzenie na dwóch kondygnacjach zaprojektowano tak, aby zapewnić wyjątkowo funkcjonalne układy pomieszczeń. W trzykondygnacyjnych obiektach zagospodarowano użytkowe poddasze. Każdy dom posiada garaż o powierzchni ok. 25 mkw. zamykany sterowaną automatycznie bramą segmentową.

Szczegółowy opis inwestycji z wyróżnieniem specyfikacji materiałów i technologii zastosowanych do budowy oraz projekty domków i ich ceny można znaleźć na stronie w całości dedykowanej inwestycji w Gumnach koło Cieszyna: http://www.lesnezacisze2.info/.

Zapraszamy do kontaktu DOMBUD-INVEST Sp. z o.o., 43-254 Warszowice ul. Gajowa 17,

tel. 539 191 646

agata.matuszek@dombud-invest.pl

APARTAMENTY GÓRNY BÓR W SKOCZOWIE

Apartamentowiec „Górny Bór” to nowa inwestycja na terenie Skoczowa, w której powstanie kilkanaście funkcjonalnych mieszkań.

Projekt jest zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Skoczowa, gdzie bezpośrednie sąsiedztwo pawilonów handlowych pozwoli na szybkie załatwienie codziennych zakupów. To wymarzone miejsce dla osób poszukujących idealnej lokalizacji niewykluczającej komfortu mieszkania w ścisłym centrum okolicy Górny Bór.

Budynek charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą z funkcjonalnie zaprojektowanymi tarasami, nowoczesną windą, parkingiem podziemnym oraz efektownymi dwupoziomowymi mieszkaniami znajdującymi się na ostatniej kondygnacji.

Szczegółowy opis inwestycji zawierający m.in. rzuty i karty mieszkań oraz ich ceny można znaleźć na stronie w całości dedykowanej inwestycji w Skoczowie: https://apartamentyskoczow.pl/.

Zapraszamy do kontaktu DOMBUD-INVEST Sp. z o.o., 43-254 Warszowice ul. Gajowa 17,

tel. 539 191 646

agata.matuszek@dombud-invest.pl

APARTAMENTY BIELSKO

Projekt DBI White Apartments to nowoczesne mieszkania w atrakcyjnym mieście Bielsko-Biała, dzielnica Kamienica na ulicy J. Grondysa.

Projekt DBI White Apartments to rozwiązanie kompleksowe, składające się z 39 mieszkań z balkonem i domofonem na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżnej windy, 44 miejsc postojowych i 11 komórek lokatorskich w garażu podziemnym oraz terenu zielonego na zewnątrz, pozwalające na udogodnienie przestrzeni życiowej. Przy budynku usytuowanych będzie kilka zewnętrznych miejsc postojowych dla gości. Budynek będzie ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową, a także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szczegółowy opis inwestycji zawierający m.in. rzuty kondygnacji i karty mieszkań oraz ich ceny można znaleźć na stronie w całości dedykowanej inwestycji w Bielsku-Białej: https://apartamentybielsko.pl/.

Zapraszamy do kontaktu DOMBUD-INVEST Sp. z o.o., 43-254 Warszowice ul. Gajowa 17,

tel. 539 191 646

agata.matuszek@dombud-invest.pl

O NAS: DEWELOPER DOMBUD-INVEST Sp. z o.o.

Jakość, terminowość, solidność, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości firmy DOMBUD Invest. Województwo Śląskie to przestrzeń, którą nieustannie staramy się kreować. Wysoki kapitał własny oraz znaczna baza atrakcyjnych nieruchomości daje nam stabilność na rynku i zabezpieczenie dla kolejnych inwestycji, a naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Z roku na rok oddajemy coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych osiedli domków jednorodzinnych i apartamentowców. Na ugruntowaną działalność firmy jako Śląskiego dewelopera składa się duża ilość wybudowanych mieszkań i lokali użytkowych. Powierzając nam swoje zaufanie otrzymujecie Państwo kompleksową i sprawną obsługę całego procesu inwestycyjnego. Na każdym etapie realizacji angażujemy sprawdzonych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac: począwszy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, pozyskanie i opracowanie wszelkich wymaganych dokumentacji, oraz dobór najlepszych materiałów. Jesteśmy w pełni otwarci na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Bardzo dużą wagę przywiązaliśmy do zbudowania zespołu pracowników, których wysokie kwalifikacje zawodowe, kreatywność, lojalność oraz etyka stanowią główne źródło rozwoju i siły naszej firmy.

Współpracujemy na co dzień z instytucjami finansowymi, które umożliwiają uproszczoną procedurę uzyskania kredytu. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu. Dowodem dynamicznego rozwoju firmy oraz odniesionych przez nas sukcesów są otrzymane liczne certyfikaty i referencje, świadczące o wysokiej jakości realizowanych przez nas inwestycji. W trakcie realizacji każdej inwestycji DOMBUD Invest stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzimy analizy zadowolenia klienta - co istotne - wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizujemy w ścisłym porozumieniu z klientem.

Dombud-Invest Sp. z o.o.

43-254 Warszowice, ul. Gajowa 17

NIP: 638-180-91-14 REGON: 243429522

KRS: 0000487622, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy

tel. 539 191 646
agata.matuszek@dombud-invest.pl

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: