Sparingi, sparingi...

W sobotę 14 lipca na boiskach naszego regionu rozegrano kilka kolejnych spotkań sparingowych.
W najciekawszym Polonia Bytom pokonała GKS Katowice 2:1.

KS Beskid Skoczów - GKS Walka Makoszowy - 2:1 (0:0)

KS Beskid Skoczów pokonał III-ligową Walkę Makoszowy 2:1 (0:0). Bramki dla zespołu Adama Noconia strzelili Arkadiusz Ihas (55) i Kamil Adamek (65). Rywale odpowiedzieli golem zdobytym w 72 minucie. Warto nadmienić, że w 80 minucie Ireneusz Trojanowski wybronił rzut karny (dobitka wylądowała na poprzeczce).

Skład Beskidu: Mikler (30. Huczała, 60. Trojanowski) - Hudek (46. Zaremski), Sornat (77. Rumiński), Rumiński (46. Żebrowski), D.Ihas (58. Tyc, 82. Jędrzejko) - Kłoda (77. D.Ihas), M. Adamek, Tkocz (70 Padło), Stalmach (46 Kotrys) - A. Ihas, Leśniewicz (46 K. Adamek)

Spójnia Landek - KS Wisła Ustronianka - 2:6 (0:4)

Beniaminek klasy okręgowej LKS Spójnia Landek przegrał na własnym boisku z KS Wisła Ustronianka 2:6 (0:4). Bramki dla Wisły strzelili: Michał Kuźnik (2), Tomasz Podżorski, Tomasz Wuwer, Jakub Głusiak i Krzysztof Szmarzoch, natomiast na gospodarzy Jakub Kubica oraz Daniel Sobejko.

LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik - 6:2 (0:1)

W sobotnim meczu kontrolnym LKS Wisła Strumień bez większych problemów pokonała LKS Rudnik 6:2 (0:1). Bramki dla Wisły strzelili: Mirosław Ustaszewski (2), Wacław Janduda, Dariusz Indyk, Łukasz Góraczewski i Arkadiusz Jaros.

Wczoraj w Cieszynie rozegrano dwa spotkania sparingowe.
W pierwszym Polonia Bytom wygrała z GKS Katowice 2:1, w drugim TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, pokonał II-ligowy Fotbal Třinec 1:0.

Polonia Bytom - GKS Katowice - 2:1 (1:0)

Bramki: Janusz Wolański (3), Tomasz Owczarek (52) - Hubert Jaromin (88-karny)

Skład Polonii: Żmija – Sojka, Jurczyk, Sosna, Marcinkowski – Wolański, Owczarek, Grzyb, Robaszek – Zieliński, Rozmus oraz Suchański - Kupis, Rogala, Grajek, Mróz, Mężyk, Podstawek

Skład GKS-u: Budka - Krysiński, Polczak, Kapias, Mielnik - Sroka, Wijas, Prasnal, Wodniok - Kaliciak, Sobczak oraz Okrzesik, Cholerzyński, Jaromin, Lasek, Pasko, Gielza

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Fotbal Třinec - 1:0 (0:0).

Bramka: Dariusz Kołodziej (65)

Skład Podbeskidzia: Merda - Cienciała, Hirsz, Szmatiuk, Dančík - Żemła, Jarosz, Gorszkow, Żmudziński - Koman, Matúš oraz Szymański - Górkiewicz, Mouzie, Rucki, Gorszkow, Wróbel, Butryn, Koman, Kołodziej - Zaremba, Zdeb

źródło: SRiWR "OLZA"