Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spajki szuka domu

Jest taki film, który polecam każdemu - "Był sobie pies". Przedstawia losy czworonoga i jego pieskie życia. Żeby opowiedzieć historię tego psa, a także Spajkiego potrzeba dużo czasu. Warto jednak przeczytać poniższy tekst i zastanowić się, czy znamy kogoś, kto chciałby przygarnąć takiego towarzysza życia.

Spajki waży 11 kilogramów. Ma 3 lata. Jest krótkowłosym, pogodnym psem. Ładnie chodzi na smyczy, umie zachować się w mieszkaniu, zostając nawet wiele godzin sam. Jest bardzo przyjazny do ludzi. To nie jego wina, że stracił swój dom. Splot nieszczęśliwych zdarzeń sprawił, że szuka domu i Człowieka, który go przygarnie.

Można bez wahania stwierdzić, że jest pieskiem idealnym. Nie ma wad. Może mieszkać w domu i w bloku. Jest młody, szybko pokocha człowieka, który podaruje mu serce, swój czas, pełną miseczkę i wygodne legowisko. Czy ktoś chciałby go mieć przy sobie?

Spajki jest podopiecznym Stowarzyszenia AS, które odda go tylko w dobre,odpowiedzialne ręce, żeby już na zawsze miał swój dom.

Stowarzyszenie AS

Karina - kontakt - 662 151 885

J. P.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-02 20:02:04
hycel: Jaka jest historia jego życia? Urodził się, nie musi pracować, dostaje jeść, nie musi brać kredytów na dom i ich spłacać, jest głaskany i odchody po nim ludzie sprzątają. Normalne straszne.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: