Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

SP 2 - na dobry początek zimowych ferii

Miniony piątek (27.01.2012) był wyjątkowym dniem dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Cieszynie. Nagrody, wyróżnienia...występ klubu sportowego Shindo..., a wszystko to na dobry początek zimowych ferii.

Piątek w Szkole Podstawowej nr 2 nie był zwykłym dniem. Na chwilę przed zimowymi feriami uczniowie, nauczyciele i dyrekcja spotkali się na uroczystym apelu. 

O miłą niespodziankę i sympatyczny wstęp do ferii zimowych zadbało grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Cieszynie. Piątkowy apel rozpoczął się od pokazu karate w wykonaniu przedstawicieli klubu sportowego Shindo. Pokaz wzbudził wśród uczniów klas I-VI wiele emocji. Równie wiele emocji przyniosło wręczanie nagród i wyróżnień uczniom, którzy osiągnęli w tym roku szkolnym szczególne osiągnięcia.

- Życzę wam kolejnych sukcesów – słowa uznania na ręce szkolnej społeczności złożyła Renata Chamera - Wójcik dyrektor SP2 – gratuluję również nauczycielom, którzy w wasze przygotowanie wkładają ogrom swojej pracy. Dzięki temu osiągamy nasz wspólny sukces. 

Podczas uroczystego apelu nie zabrakło również kilku słów na temat bezpieczeństwa w czasie zimowych ferii. O rozwagę zaapelował Wojciech Tomsia  wicedyrektor szkoły.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: