Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Solna – dodatkowe ograniczenia w ruchu

Trwa remont ulicy Solnej w Cieszynie. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg od najbliższego poniedziałku (23.07) zostaną wprowadzone dodatkowe ograniczenia w ruchu pojazdów.

Ulica Solna w Cieszynie to jedna z dróg, prowadzących do Szpitala Śląskiego - długo czekała na remont. W kwietniu br. włodarz Cieszyna tłumaczył, iż przesunięcia mają związek z prowadzonymi w tamtym rejonie pracami związanymi z wykonaniem sieci wodnej. Zabrakło też wykonawcy. Jeden z przetargów okazał się ponad nasze możliwości finansowe – mówił na kwietniowej konferencji prasowej Burmistrz Ryszard Macura.

Długo wyczekiwany gruntowny remont - nowa nawierzchnia, chodnik, pobocze - rozpoczął się w maju br. Wykonawcą robót drogowych jest firma Instal Cymorek Spółka Jawna. Remont ulicy Solnej wiąże się z ograniczeniami ruchu pojazdów. Dodatkowe utrudnienia czekają kierowców w tym miejscu już od poniedziałku (23.07).

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi związanymi z przebudową ulicy Solnej w Cieszynie w dniach 23 i 24 lipca bieżącego roku wprowadzone zostaną dodatkowe ograniczenia w ruchu pojazdów. Ograniczenia dotyczyć będą skrzyżowania ulicy Solnej oraz Żwirki i Wigury. Ulica Żwirki i Wigury będzie miała komunikacyjne połączenie tylko z ulicą Górną – informuje MZD w Cieszynie.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: