Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

SOiZ SZKOŁĄ NAJLEPSZEGO WYBORU

Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie to stosunkowo niewielka placówka, ale o ogromnych możliwościach. Ma wiele do zaoferowania tegorocznym absolwentom gimnazjów.

Na rok szkolny 2014/15 oferta kształcenia obejmuje liceum ogólnokształcące z klasami: wojskową - dla zainteresowanych problematyką obronną i survivalową,  sportem, zajęciami  terenowymi,  językową z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego i niemieckiego oraz dodatkowym językiem włoskim i  humanistyczną, w której można będzie rozwijać zdolności artystyczne na lekcjach rysunku, malarstwa, grafiki komputerowej, a także poznawać arkana fotografiki i filmu. Każdy może więc znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Ci zaś, którzy chcą ukończyć szkołę z dyplomem technika, mogą kształcić się w zakresie organizacji reklamy, obsługi turystycznej i po raz pierwszy również w zakresie logistyki – specjalnościach, dających duże możliwości zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą, tym większe, że szkoła, korzystając z programu Leonardo da Vinci,   realizuje projekt Europejska praktyka uczniów SOIZ kluczem do kariery,  w ramach którego uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności w Londynie - światowym centrum biznesowym.

To nie jedyny projekt realizowany w SOiZ.  Przedsiębiorcza młodzież w Europie bez granic to projekt w ramach programu Comenius, w którym partnerami SOiZ są szkoły z Włoch, Łotwy, Niemiec, Belgii, Hiszpanii i Turcji. W ramach tego projektu uczniowie zakładają, prowadzą i promują własne miniprzedsiębiorstwa  poznają europejskie rynki pracy, dzielą się doświadczenia w prowadzeniu szkolnego biznesu także z zagranicznymi partnerami.

W codziennej nauce i pracy niezwykle ważną rolę odgrywa baza - nowoczesna pracownia grafiki komputerowej, pracownie językowe z tablicami  interaktywnymi, pracownie przedmiotowe, wyposażone w sprzęt multimedialny, do których uczniowie i nauczyciele mają praktycznie nieograniczony dostęp.

Liczne imprezy, wycieczki, plenery, rokrocznie przygotowywane przedstawienia dają uczniom możliwość rozwijania zdolności i wykazania się aktywnością w różnych dziedzinach,  prowadzą też do integracji szkolnej społeczności.

W szkole panuje wyjątkowo życzliwa, przyjazna atmosfera, a dzięki nauce w małych zespołach pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej każdy może liczyć na indywidualne traktowanie i lepsze efekty swojej pracy i co również bardzo ważne jest naprawdę spokojnie i bezpiecznie, a spacer wzdłuż Olzy to nie uciążliwość ale przyjemność.

Na koniec niezwykle ważna informacja  - SOiZ  kształci  nieodpłatnie. I czyż to nie jest szkoła najlepszego wyboru? Przekonajcie się sami! Zapraszamy na dni otwarte 18 maja od godz. 10.00 do 13.00.

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: