Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sobota w Cieszynie

Miting Pływacki "Sobota w Cieszynie" przed nami. Organizatorem zawodów jest MTP „Delfin”.  Zawody odbędą się na cieszyńskiej pływalnia Uniwersytetu Śląskiego. I Runda wystartuje już niebawem, bo 2 października, o godzinie 10.00.

II Runda zawodów odbędzie się 18 grudnia, kolejna będzie miała miejsce w lutym, a ostatnia - IV rozegrana zostanie w maju.

W zawodach wystartują zawodnicy w kategoriach podzielonych na cztery grupy wiekowe: pierwsza obejmie rocznik 2001-2000, druga rocznik 1999-1998, kolejna 1997-1996. Grupę najstarszą stanowić będą uczestnicy z rocznika 1995, oraz starsi. O przynależności do danej grupy wiekowej zdecyduje rocznik zawodnika. Przynależność ta będzie obowiązywać przez cały cykl trwania mitingu.

Zawody przeprowadzane będą seriami na czas, na 25-metrowej (6 torów) pływalni. Każdy startujacy będzie mógł wziąć udział w dwóch konkurencjach w każdym bloku zawodów. Klub ma prawo wystawić maksymalnie 16 zawodników.

Organizator przygotował dla zwycięzców dyplomy, oraz medale za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii. W ogólnej klasyfikacji punktowej dziewcząt i chłopców za zajęcie pierwszych trzech miejsc przyznawane będą również nagrody rzeczowe.

Organizatorzy już dzisiaj zapraszają na „Sobotę w Cieszynie“.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: