Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmiertelne potrącenie - policja poszukuje świadków

Cieszyńska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, który miał miejsce we wtorek 26 października ok. 6:40 na DW 938 (ul. Cieszyńska) w Hażlachu.

O samym wypadku pisaliśmy w tekście Hażlach: śmiertelne potrącenie rowerzystki. W kobietę wjechał samochód marki Skoda, kobieta w wyniku obrażeń zmarła. Na miejscu pracowała policja i prokuratura, wciąż trwają działania, mające na celu ustalenie dodatkowych faktów.

Stąd też pojawił się apel, udostępniony w mediach przez syna potrąconej kobiety - W związku z wypadkiem śmiertelnym, które miało miejsce w Hażlachu w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej DW 938 ul. Cieszyńska z drogą gminną, ulic Kończyckiej i Ogrodowej w dniu 26.10.2021. Proszę o kontakt osoby jadące w tym dniu  do Cieszyna lub z Cieszyna przez Hażlach ( miejsce wypadku) między 6:30 a 7:00 mogące udzielić jakiekolwiek informacje na temat wypadku – apelują członkowie rodziny kobiety, podkreślając, że szczególnie chodzi o informacje, czy kobieta miała na sobie elementy odblaskowe.

Policja potwierdza, że wszystkie informacje mogą okazać się istotne - Wszelkie informacje dotyczące zajścia należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod numer 47 8573 280 lub pod bezpłatny numer alarmowy 997 - informuje cieszyńska policja.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: